fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kukiz'15

Kukiz kpi z billboardów PiS: Nie płaćmy podatków, nie będziemy złodziejami

Fotorzepa, Jerzy Dudek
"Wygląda na to, że podatnicy (czyli my wszyscy) jesteśmy złodziejami, bo... płacimy podatki!" - w ten sposób Paweł Kukiz komentuje na swoim Facebooku kampanię billboardową PiS.

W sobotę PiS zainaugurował kampanię billboardową prezentując billboardy z hasłem "PiS odebrał złodziejom miliony i dał je dzieciom". Tomasz Poręba prezentując billboard PiS tłumaczył, że "złodzieje z billboardów to są ci, którzy nie płacili za czasów Platformy Obywatelskiej podatków, ci którzy wyłudzali podatki". Przypomniał też, ze PiS postanowił "ograniczać nagrody i wynagrodzenia w spółkach Skarbu Państwa" i obniżył pensje posłów i senatorów (ta ostatnia decyzja była pokłosiem wytknięcia członkom rządu PiS przez polityków PO pobieranie wysokich nagród w czasie, gdy premierem była Beata Szydło).

"Wygląda na to, że podatnicy (czyli my wszyscy) jesteśmy złodziejami, bo... płacimy podatki! Proponuję więc, byśmy się ogarnęli i przestali je płacić a przestaniemy być 'złodziejami'!" - ironizuje Kukiz.

Akcja PiS-u jest odpowiedzią na akcję billboardową PO. Na billboardach przygotowanych przez Platformę można przeczytać, że "PiS wziął miliony i chce być bezkarny".

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

REDAKCJA POLECA

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA