fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

MLP Group z nowym najemcą w Lublinie

materiały prasowe
Obiekt o powierzchni około 6,5 tys. mkw. MLP Group wybuduje na terenie parku logistycznego MLP Lublin.

Przekazanie powierzchni planowane jest na kwiecień 2019 roku. Firma MLP Group podpisała z nowym najemcą umowę dotyczącą wynajęcia 6,5 tys. mkw. powierzchni w parku logistycznym MLP Lublin. Z tego 5,7 tys. mkw. będzie przeznaczone pod produkcję i magazyn, a pozostała część - 0,8 tys. mkw. - pod biura.

- Region południowo- wschodniej Polski staje się coraz bardziej atrakcyjny dla inwestorów. W odpowiedzi rozwijamy park logistyczny, który docelowo dostarczy 45 tys. mkw. powierzchni przeznaczonej na magazyny oraz pod lekką produkcję - informuje Agnieszka Góźdź, dyrektor działu sprzedaży w MLP Group. - Dostosowujemy wszystkie powierzchnie do indywidualnych potrzeb najemców.

MLP Lublin jest zlokalizowany w centrum miasta, w pobliżu dróg ekspresowych wchodzących w skład obwodnicy Lublina. Park MLP Lublin powstaje na działce o powierzchni 10 hektarów, w Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Firmy, które chciałyby zainwestować w tym regionie, mogą się spodziewać zwolnienia z podatku od nieruchomości, jak również zwolnienia z podatku dochodowego. - Obok parku MLP Lublin znajduje się przystanek autobusowy, dzięki któremu pracownicy mają łatwy dostęp do środków transportu publicznego - mówi inwestor.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA