fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Handel

Sieć Tati pod zarządem komisarycznym

AFP
Izba handlowa sądu w Bobigny pod Paryżem objęła zarządem komisarycznym sieć sklepów z tanią odzieżą Tati — podał szef spółki Agora, Michel Rességuier, właściciel marek Tati, Giga Store i Fabio Lucci wystawionych na sprzedaż w lutym
- 29 maja rano odbędzie się posiedzenie sądu ws. zbadania ofert kupna. Zwróciliśmy się do kandydatów o odnowienie ofert w ramach tej procedury — dodał i poinformował, że w dalszym ciągu właściciel nie otrzymał wiążącej oferty.
30 kwietnia Rességuier wyjaśnił, że Agora postanowiła wystąpić o zarząd komisaryczny ustanowiony przez sąd, bo sześć z przedłożonych 7 ofert dotyczyło jedynie częściowego przejęcia, a sądowa procedura była jedynym sposobem ochrony aktywów, które nie zostaną sprzedane. Dyrektor ma nadzieję, że w połowie maja będzie mógł przedstawić pracownikom wiążące oferty.
Siedem ofert, m.in. od grup Gifi, Stokomani i Foir'Fouille zawiera warunki zawieszające ich realizację, trwają więc rozmowy dla zniesienia tych warunków i doprowadzenia do powstania konkretnych wersji.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA