Łukasz Zalewski wspólnikiem w Krzysztof Rożko i Wspólnicy Kancelaria Prawna

Radca prawny Łukasz Zalewski dołączył do grona wspólników Krzysztof Rożko i Wspólnicy Kancelaria Prawna, specjalizującej się w kompleksowym doradztwie dla biznesu, w szczególności w prawie funduszy inwestycyjnych i instytucji finansowych.

Publikacja: 05.10.2018 18:05

dgk

Nowy wspólnik Krzysztof Rożko i Wspólnicy Kancelaria Prawna z rynkiem kapitałowym związany jest od 1999 roku. Swoje doświadczenie zdobywał w jednym z pierwszych istniejących towarzystw funduszy inwestycyjnych, a następnie jako prawnik i wspólnik warszawskiej kancelarii Matczuk, Wieczorek i Wspólnicy, specjalizującej się w obsłudze rynku kapitałowego – gdzie współtworzył i współzarządzał zespołem rynku prawa kapitałowego.

Łukasz Zalewski od dwudziestu lat świadczy usługi w zakresie obsługi i tworzenia różnorakich konstrukcji opartych na konstrukcji funduszy inwestycyjnych, a także w zakresie obsługi prawnej procesów związanych z funkcjonowaniem tych funduszy właściwie we wszystkich możliwych obszarach i kontekstach – nie tylko ze strony TFI, ale także ze strony podmiotów zarządzających, dystrybutorów, serwiserów portfeli sekurytyzowanych wierzytelności oraz inwestorów. Jest to kolejny prawnik konsekwentnie wzmacniający nasze kompetencje w zakresie obsługi podmiotów rynku kapitałowego – mówi Krzysztof Rożko, radca prawny, wspólnik zarządzający w Krzysztof Rożko i Wspólnicy Kancelaria Prawna.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Sądy i trybunały
Coraz więcej wakatów w Trybunale Konstytucyjnym. Prawnicy mówią, co trzeba zrobić
Materiał Promocyjny
25 lat działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Prawnicy
Prof. Marcin Matczak: Dla mnie to podważalny prezydent
Zawody prawnicze
Rząd zmieni przepisy o zawodach adwokata i radcy. Projekt po wakacjach
Matura i egzamin ósmoklasisty
Uwaga na świadectwa. MEN przypomina szkołom zasady: nieaktualne druki do wymiany
Podatki
Rodzic może stracić ulgi w PIT, jeśli dziecko za dużo zarobi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama