Aktualizacja: 17.04.2020 15:00 Publikacja: 17.04.2020 14:50
Foto: MON
Ruszył projekt pod kryptonimem #SekcjaDezynfekcja. Organizacja proobronne oprócz wojska, wyspecjalizowanych firm i służb miejskich zajmują się dezynfekcja przestrzeni publicznych. W akcji uczestniczy dziewięć organizacji, prowadzona jest ona we wszystkich województwach.
Z informacji, które otrzymaliśmy z resortu obrony wynika, że projekt #SekcjaDezynfekcja „to rozwinięcie działań pomocowych organizacji społecznych, a zarazem nowy etap walki z wirusem". Projekt powstał z inicjatywy Fundacji na Rzecz Obronności i Bezpieczeństwa Kraju Combat Alert i jest wspierany przez Biuro do spraw Programu Zostań Żołnierzem Rzeczypospolitej. Na razie ponad 300 wolontariuszy zajmuje się odkażaniem obiektów przestrzeni publicznej narażonych na kontakt z wirusem m.in.: poręczy, wind, domofonów, ciągów komunikacyjnych.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Wielu kierowców marzy o jednej oponie zimowej, która sprawdzi się w każdych warunkach – od śniegu po mokry asfalt, od miejskich ulic po autostrady. Goodyear, tworząc model UltraGrip Performance 3, postanowił zbliżyć się do tego ideału, łącząc w jednej konstrukcji cechy, których zazwyczaj trzeba szukać w różnych produktach.
Do sprawy nieprawidłowości w Rządowej Agencji Rezerw Strategicznych agenci CBA zatrzymali Pawła M., byłego podse...
Centralne Biuro Antykorupcyjne zatrzymało dwóch wysokich rangą urzędników w Nowym Sączu – podało Radio Eska, nie...
Recepty i dwie wizyty u lekarza uruchomiły machinę sprawdzania obecnego szefa BBN przez służby. Sąd jednak oceni...
To najszybciej rozwijający się segment kurierskiego rynku, który zmienia nie tylko handel detaliczny, ale i nasze przyzwyczajenia oraz wygląd miast.
W nielegalnej fabryce wytwarzano sterydy, środki na potencję, a nawet hormon wzrostu. Wśród zatrzymanych jest ża...
To program dla managerów, który łączy strategiczne spojrzenie na przyszłość zarządzania z konkretnymi narzędziami i umiejętnościami potrzebnymi do wykorzystania potencjału AI.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas