Reklama

„Zaćmienie w dwóch aktach”: Niewolnicy cudzych pragnień

„Zaćmienie w dwóch aktach” w Teatrze Narodowym w Warszawie to sztuka inteligentna, błyskotliwie zagrana i precyzyjnie wyreżyserowana.
„Zaćmienie w dwóch aktach”, aut. Pablo Remón, reż. Grzegorz Małecki, Teatr Narodowy w Warszawie

„Zaćmienie w dwóch aktach”, aut. Pablo Remón, reż. Grzegorz Małecki, Teatr Narodowy w Warszawie

Foto: mat.pras. Teatr Narodowy w Warszawie

Hiszpański dramaturg Pablo Remón stworzył ponadczasową przypowiastkę o środowisku artystów. Spektakl rozpisany jest na czwórkę aktorów: Justynę Kowalską, Annę Lobedan, Oskara Hamerskiego i Mateusza Rusina, którzy wcielają się w ponad 30 postaci. To rzecz o tęsknotach, niespełnionych marzeniach, wybujałych oczekiwaniach, ale też o chwilach radości i spełnienia. Opowieść o tym, jak życie weryfikuje plany i marzenia, o tym, jak łatwo usprawiedliwiamy komercję, a jednocześnie tęsknimy za ambitną sztuką. To także opowieść o tym, jak chcąc spełnić oczekiwania i wyobrażenia widza, aktor staje się niewolnikiem cudzych pragnień.

Zabookuj najlepsze treści na wakacje!

Skorzystaj z promocji wakacyjnej i zyskaj dodatkowe drukowane magazyny: Nauka i Historia.

Twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i ze świata.

Promocja dotyczy subskrypcji RP.PL na rok.

Reklama
Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama