Prezeska Warner Bros. Discovery w Polsce Katarzyna Kieli w mailu poinformowała pracowników, że "Edward Miszczak zdecydował o odejściu z firmy". "Rozmawialiśmy z Edwardem od pewnego czasu na temat zmiany w naszej organizacji, jesteśmy więc do niego bardzo dobrze przygotowani" – cytuje mejla Kieli serwis press.pl.

Czytaj więcej

Bogusław Chrabota: Koniec Miszczaka? Nie, za chwilę pewnie nowy początek

Edward Miszczak, który był odpowiedzialny za flagowy kanał TVN, połączone portfolio rozrywkowych kanałów tematycznych i naziemnych oraz za produkcję treści programowych, funkcję dyrektora programowego TVN pełnił od 1998 roku. Z TVN związany jest zawodowo od 1997 roku.

"Edward w okresie przejściowym będzie pełnił funkcję dyrektora pionu Programmingu i będziemy mieli jeszcze czas, by się z nim pożegnać" – napisała według portalu Kieli w mailu do pracowników Grupy TVN.

Czytaj więcej

Nowe rozdanie sportowych emocji. TVN przejął skoki narciarskie

Pracę zawodową zaczynał w radiu – najpierw w Radiu Kraków, a w 1990 znalazł się wśród twórców nowego, komercyjnego radia RMF FM, gdzie pełnił funkcję dyrektora anteny, a następnie wiceprezesa zarządu radia.

„W życiu każdego przychodzi taki moment, że mimo sukcesów odczuwa się potrzebę zmiany. Dlatego podjąłem decyzję o odejściu, ale ludzie i to wyjątkowe miejsce zawsze będą w moim sercu” - napisał Edward Miszczak w komunikacie prasowym i dodał, że „TVN było największą przygodą mojego zawodowego życia”