Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 17.09.2025 20:53 Publikacja: 01.12.2023 03:00
Foto: Adobe Stock
Do niemal dwóch trzecich wzrósł odsetek kobiet, które w tegorocznym badaniu „Polki i ich inwestycje” przyznały, że regularnie albo nieregularnie (to drugie częściej) inwestują. To spora zmiana w porównaniu z 44-procentowym udziałem inwestorek w ubiegłorocznej edycji tego badania prowadzonego przez firmę iKsync.
– Inwestorek przybywa, co widzimy również po rosnącej aktywności i popularności influencerek, które prowadzą w mediach społecznościowych kanały edukacji finansowej – komentuje Izabela Kozakiewicz-Frańczak, partnerka zarządzająca iksync.com i współorganizatorka konferencji Women Invest, która również potwierdziła rosnące wśród kobiet zainteresowanie pomnażaniem pieniędzy (zarejestrowało się na nią ponad 700 pań).
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Elon Musk kupił akcje Tesli o wartości 1 miliarda dolarów. Ten zakup to rzadkość – zarówno w przypadku Muska, ja...
W całej Polsce przez kilka godzin nie działały terminale płatnicze. Nie można było płacić kartami oraz Blikiem w...
Rosyjskie firmy zbrojeniowe, które sprzedają broń za granicę, otrzymują od klientów worki banknotów dolarowych i...
Na koniec pierwszego półrocza już ponad milion Polaków miał IKE. Aktywa zgromadzone na tych kontach zbliżyły się...
Cena złota przebiła szczyt z kwietnia i ustanowiła nowy rekord, przewyższając poziom 3500 dolarów za uncję.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas