Pellissier (ur. 1959) pracuje dla FT od 2005 r.. Nadzorował integrację spółek grupy w Hiszpanii, a potem został członkiem zarządu FT ds. finansów. W 2009 r. został zastępcą prezesa ds. finansów i systemów informatycznych. Od listopada 2011 r. jest delegatem prezesa zarządu FT ds. finansów, systemów informatycznych i przedsięwzięć w Wielkiej Brytanii.

Debroeck (ur. 1958) od połowy 2004 r. jest starszym wiceprezesem ds. regulacyjnych w FT. W latach 2000-2004 był dyrektorem Działu Krajowych Usług Sieciowych – jednostki organizacyjnej odpowiedzialnej za usługi hurtowe dla alternatywnych operatorów krajowych.

Ricau (1960) jest związany z FT najdłużej, bo od 1986 r. Jak informuje TP, w branży telekomunikacyjnej piastował różne stanowiska zarówno za granicą (dyrektor naczelny FCR w Meksyku), jak i we Francji – głównie w działach sprzedaży i obsługi klienta, ale także finansów i zarządzania sieciami. W 2009 roku, rozpoczął pracę w Orange AMEA (strukturze obejmującej zakresem działania Afrykę, Bliski Wschód i Azję), jako Wiceprezes Strefy AMEA ds. Krajów i Partnerstwa w tym regionie. Obecnie, jest członkiem rad nadzorczych kilku spółek zależnych Grupy w Afryce (Orange Mali, Orange Guinea, Orange Niger, Orange Bissau oraz Sonatel Multimedia). Pan Ricau odpowiada także za realizację projektów i rozwój nowych obszarów działalności, skoncentrowanych głównie na poprawie codziennego życia ludzi w rozwijających się krajach Afryki. Projekty te dotyczą między innymi rozwoju usług telekomunikacyjnych w rolnictwie, zdrowiu, edukacji i przedsiębiorstwach.

W październiku ub.r. został powołany na stanowisko sekretarza rady nadzorczej TP oraz w skład komitetów: audytowego i wynagrodzeń. 1 stycznia 2013 roku został powołany na stanowisko wiceprezesa zespołu Orange Europa, w którym odpowiada za działalność operacyjną Grupy France Telecom w Polsce.

Gronicki (ur. 1950) ekonomista, b. minister finansów (2004-2005) jest dziś niezależnym konsultantem współpracującym z Goldman Sachs International, Brevan Howard, czy Bankiem Millennium. Z tą ostatnią instytucją był związany już wcześniej: w latach 2000-2004 zajmował w niej stanowisko głównego ekonomisty.