fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kultura

Wygraj książkę „To była bardzo dobra telewizja”

materiały prasowe
Najlepsze na prezenty są książki, do których można sięgać wielokrotnie, przypominając sobie najciekawsze historie. Do takich pozycji należy „To była bardzo dobra telewizja” Dariusza Michalskiego
Książka jest prawdziwą skarbnicą informacji o TVP. Dariusz Michalski pisze o jej początkach, o ludziach, którzy ją tworzyli, przytacza zabawne anegdoty. Przypomina nam o "Tele-echo, echo, echo", Wicherku i chmurce, Pegazie. Mimo trudnej sytuacji politycznej i cenzury telewizja publiczna stała kiedyś na bardzo dobrym poziomie.
Może ludzie pracujący w tamtych czasach mieli ten komfort, że wtedy bardziej liczył się człowiek niż zysk? - Ta książka jest poświęcona polskiej telewizji czy raczej Telewizji Polskiej, przede wszystkim jej ludziom: ich śmiałym pomysłom, uporowi, wytrwałości, konsekwencji, ambicji, talentowi. Opowiada też o niepowodzeniach, pomyłkach, wpadkach, nawet klapach, bez których sukces smakuje gorzej, a przynajmniej inaczej - pisze Dariusz Michalski.
Czytaj więcej na  www.wydawnictwomg.pl
KONKURS
Dla naszych czytelników mamy trzy egzemplarze książki „To była bardzo dobra telewizja". Aby je  wygrać, wyślij w czwartek (20 grudnia) esemes o treści "ZW.01.imię nazwisko + adres do wysyłki" na nr 71601 (cena 1 zł plus VAT - 1,23 zł).
Wygrywa co drugi esemes nadesłany na dany kod w godz. 13-15 w dniu 20 grudnia, do momentu wyczerpania puli nagród (nagrody prześlemy pocztą).
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA