fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Spotkania z premierem są przenoszone w trybie pilnym

W Sieci Opinii
Dziś premier swoim „Tuskobusem” miał być w Poznaniu. Chciał tam spotkać się m.in. z kupcami na targowisku przy ul. Bema, ale tak się nie stanie. Czy znów winni są kibice?
Sztab PO zadecydował o przeniesieniu spotkania do lokalnego POSiRu i zamknięcia go dla osób postronnych. Również spotkanie z mieszkańcami Wrześni z rynku przeniesiono do miejscowej biblioteki.
Czyżby premier wystraszył się kibiców? Ci bowiem zapowiedzieli, że na spotkaniu stawią się licznie. Użytkownik forum Wiary Lecha Fire, na którym kibice organizowali się na spotkanie z premierem, przeczuwał:
Jak za dużo będziemy pisać, to się wystraszą, wiadomo, że to czytają wąsaci, nie ma się, co chwalić, co wiemy, a czego nie. Ino zaś info jaki fyrtel i starczy;)
I apelował:
Musimy być wszyscy szczególnie wyczuleni na wszelkiego rodzaju prowokacje! Żadnych wulgarnych haseł, bo nas powiną raz-dwa i jeszcze zrobią z tego show, że bandytów zwinęli. Szkiełów na pewno będzie sporo, także tajnych, więc czujni na przejściach dla pieszych itp. I uważać na agitatorów z innych partii, którzy mogą chcieć się pod nas podłączyć, a potem inni będą mówić o nas "zbrojne ramię... wiadomej partii". Z barwami bym odpuścił albo jak już to pod bluzę czy coś, bo szkieły mogą losowo wyhaczać w drodze ludzi w barwach, ot tak "do kontroli".
Viva_kks oceniał:
Prawda jest taka, że gdybyśmy zagrażali mu fizycznie, to rozegrałbym to na swoją korzyść, ale oni już bardzo dobrze wiedzą, że zagniemy ich merytorycznie i nie łykniemy ich propagandowej papki jak "szare masy". Bitwa dla nas, na zwycięstwo w wojnie jeszcze trochę poczekamy, ale doczekamy się:)
Użytkownik sloma pisze:
Skoro Tusk się boi, póki co, forumowiczów piszących na forum, to co by dopiero było, jak byśmy się w Warszawie pojawili? Czołgi by na nas posłał? Mam nadzieję, że dzisiaj media odpowiednio to skomentują. Nasz "szanowny" premier, widać, podważa zasady demokracji, skoro boi się merytorycznej dyskusji z kibicami.
A my mamy przeczucie, że spora część kolejnych spotkań premiera Tuska oparta będzie na podobnym schemacie: zamknięte i dla dokładnie wyselekcjonowanej grupy "przypadkowych" obywateli.
 
Z ostatniej chwili: premier spotkał się z kibicami we Wrześni. Rozmowa, jak poinformował kanał TVN24, była "rzeczowa".
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA