fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W sieci opinii

Grzegorz Napieralski: SLD ma program nastawiony na wschód i na zachód

W Sieci Opinii
Grzegorz Napieralski na ostatniej prostej – słupki pokazują, że raczej pochyłej i to w niekorzystnym kierunku. Lider SLD nie traci jednak pewności siebie
PiS ma swój program i w mojej ocenie ten program jest nastawiony na przeszłość i rozliczanie. A SLD ma program nastawiony na przyszłość, na otwartość, na wschód i zachód.
Tusk ostro skrytykował ten program, ale lider odpiera krytykę i prosi premiera, żeby zwrócił się z krytyką do tych, którzy ten program tworzyli. Niech to powie dyrektorom najlepszych szpitali w Polsce, najlepszych szkół w Polsce.
Ja mam dziś przeczucie, że wypowiadając te aroganckie słowa, nie czytał go. Coś się w tej kampanii zmieniło – odpytuje się opozycję, a nie koalicję rządzącą. Skąd brać pieniądze na realizację obietnic? Mądra polityka i już mamy zaoszczędzone 2 miliardy złotych. Napieralski odniósł się też do nieobecności kilku ważnych lewicowych nazwisk na listach wyborczych. Pytany o Bartosza Arłukowicza mówił: Szkoda, że wybrał drogę kariery, nie idei. O Józefie Oleksym: Jedni są na listach, innych nie ma. Sondaże coraz mniej łaskawie traktują SLD. Napieralski jest jednak tak pewny siebie, że nie zdradza, jaki wynik by go satysfakcjonował. Dlaczego mam się ograniczać? Walczymy o jak najlepszy wynik. Jeśli powiem 13 procent, to się ograniczam do 13 procent. Tak jest, panie Grzegorzu - grunt to optymizm. Alleluja, i do przodu... O, pardon.
Źródło: ROL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA