fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Nowości - co proponują producenci chemii budowlanej

Abizol P Tytan Professional to nowa masa bitumiczna polecana przez spółkę Selena do izolacji przeciwwodnych. Produkt został zmodyfikowany kauczukiem syntetycznym, dzięki czemu jest bardziej odporny na spękania powodowane mrozem. Masę można stosować m.in. przy konserwacji pokryć dachowych z pap. Produkt jest dostępny w opakowaniach 9 i 18 kg. Cena: 53 zł (9 kg), 104 zł (18 kg)
Akrylit W marki Dekoral to wydajna i odporna na szorowanie emulsja, przeznaczona do malowania powierzchni ścian i sufitów. Jest dostępna w puszce o pojemności 2,5 l. W ofercie są m.in. delikatne pastele nazwane np. złocisty szafran czy brzoskwiniowy jasny. Są też mocniejsze kolory – np. czerwień flamenco. Cena: 38 zł
Dulux poleca nową farbę Diamond Matt, w której zastosowano innowacyjną formułę Diamond Technology, opracowaną na wzór budowy diamentu. Lateksowa emulsja jest przeznaczona do malowania ścian i sufitów. Tworzy trwałe powłoki, jest odporna na zmywanie. Plamy i zabrudzenia nie wnikają w jej podłoże. Cena: 45 zł (1 l), 97 zł (2,5 l), 179 zł (10 l).
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA