fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Do galerii na Skorosze

Materiały Inwestora
Otwarte w ubiegłym tygodniu Centrum Skorosze w Ursusie to pierwszy w Polsce obiekt handlowy typu convenience shopping centre, czyli centrum wygodnych zakupów.
Charakterystyczne dla tej kategorii są m.in. lokalizacja blisko klienta i dobór najemców odpowiadający codziennym potrzebom mieszkańców okolicznych osiedli.
Inwestorem ursuskiego obiektu jest firma IIC Group należąca do izraelskiego koncernu Giron Development & Building Ltd. Zarządzanie Centrum powierzone zostało firmie CEFIC należącej do Simon Ivanhoe. Całkowita powierzchnia Centrum Skorosze wynosi 13 196 mkw. Powierzchnia najmu to 12 tys. mkw. Pod koniec 2008 roku w ramach realizacji kolejnej fazy inwestycji (tzw. faza B) planowane jest powiększenie obiektu o kolejne 8 tys. mkw.
Centrum Skorosze zlokalizowane jest w Al. Jerozolimskich pomiędzy przyszłą autostradą a zmodernizowaną ulicą Nowolazurową. Lokalizacja zapewnia dogodny dojazd zarówno z centrum Warszawy, jak również z sąsiadujących miejscowości, takich jak Piastów czy Pruszków, a także z Bemowa i Okęcia. Obiekt jest parterowy, a do większości sklepów można wejść bezpośrednio z zewnętrznego parkingu. Najemcami w Skoroszach są m.in. delikatesy Alma czy firmy odzieżowe Monnari, Molton, Pabia, Wilsor, Szame, Glamour Collection i Happy & Beauty. Inwestor w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu planuje wybudować także tysiąc mieszkań oraz biurowce o powierzchni użytkowej 55 tys. mkw.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA