fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Piłka nożna

Napastnik Lecha pobije transferowy rekord ligi?

Artjom Rudniew
Fotorzepa, Bartosz Jankowski
Napastnik Lecha Poznań Artjom Rudniew ma w zimowym okienku transferowym zastąpić Hulka z FC Porto. Władze Lecha za swojego najlepszego strzelca chcą minimum 9 milionów euro
Rudniew w Porto miałby zastąpić Hulka, którym interesuję się angielska Chelsea. Zespół Romana Abramowicza chciałby ściągnąć Portugalczyka już zimą i są skłonni zapłacić 40 milinów euro.
Władze portugalskiego zespołu w Rudniewie widzą nowego napastnika. Według portugalskiego dziennika "Record" piłkarz Lecha był przed skautów Porto obserwowany i został pozytywnie rozpatrzony. Lech Poznań na swoim piłkarzu chciałby zarobić minimum 9 milionów euro. Oprócz FC Porto sprowadzeniem zawodnika zainteresowane są rosyjskie kluby: Zenit St. Petersburg i Anży Machaczkała.
Ostatnie ruchy transferowe poznańskiego Lecha wskazują, że transfer jest jak najbardziej realny. Poznaniacy obserwują grę 18-letniego Jakuba Świerczoka, który jest objawieniem rozgrywek I ligi. Aktulnym rekordem ligi jest transfer Andrzeja Mierzejewskiego, który w czerwcu tego roku z Polonii Warszawa przeszedł do Tureckiego Trabzonsporu za 5,25 miliona euro. Napastnik Lecha zadebiutował w Poznaniu w czerwcu 2010 roku. W obecnych rozgrywkach jest liderem strzelców z czternastoma bramkami.
Źródło: futbolnews.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA