fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

TUI rozpoczyna sprzedaż oferty rodzinnej na lato 2012

ROL
20 października TUI Poland rozpocznie sprzedaż rodzinnej oferty na Lato 2012. Znajdą się w niej nowe kierunki: Lanzarote, Peloponez, Cypr, Zakynthos, Warna i Costa de la Luz
Pierwszy na rynku pojawi się katalog TUI Family. Znalazły się tam hotele, w których działają kluby Scan Holiday. Tegoroczną nowością jest wprowadzenie międzynarodowej animacji zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców, prowadzonej przy współudziale polskich animatorów. Nazywa się to TUI best family.
Dziewięc hoteli TUI best Family oferuje międzynarodowy program animacji, połączony z zajęciami po polsku. W programie znajdują się zarówno zajęcia dla rodziny, takie jak: olimpiada, zajęcia z gotowania, wieczorne programy artystyczne, mini disco. Dla dorosłych przewidziano takie zajęcia, jak: godziny urody, jogging, warsztaty kreatywności czy aerobic. Animacje w języku polskim prowadzone są 6 dni w tygodniu. W każdym obiekcie obecnych jest co najmniej 2 polskich animatorów.
W katalogu TUI Family pojawiły się także nowe kierunki, takie jak Lanzarote, Peloponez, Cypr, Zakynthos, Warna i Costa de la Luz. Do 30 listopada rabaty dla dorosłego sięgają 30 proc., a w wybranych hotelach opłata za dziecko wynosi 0 zł. Za darmo podróżuje z TUI również każdy maluch do drugiego roku życia.

Zostań ekspertem

TUI szczyci się największą liczbą wakacyjnych klubów z polskojęzyczną animacją. Ma ich w ofercie 48. Biuro podróży poprosiło cztery rodziny z dziećmi, by zostały ekspertmi TUI Family i pomogły stworzyć jak najlepszy program animacji w klubach Scan Holiday. - Chodzi nam o to, aby nasz program animacji tworzony był przez rodziny dla rodzin. Zaprosiliśmy do współpracy grupę klientów, którzy spędzają wakacje w klubach Scan Holiday i słuchamy ich spostrzeżeń. Zależy nam na opiniach nie tylko dorosłych, ale również dzieci – wyjaśnia specjalista ds. marketingu TUI Poland Kamila Różana. Jednocześnie każdy może na Facebooku porozmawiać rozmowy z animatorką klubu Scan Holiday, zadawać jej pytania, jak przygotować się do wyjazdu, o pobyt w hotelu, czy same zajęcia w klubie. Cotygodniowe „spotkania" z animatorką, których termin będzie podawany na profilu, pozwolą rozwiać wątpliwości dotyczące wyjazdu.

Kluby Scan Holiday

Kluby Scan Holiday działają od 7 lat. Hotele w których funkcjonują, dysponują specjalnie przygotowaną infrastrukturą dla najmłodszych. Kluby działają 6 dni w tygodniu, a zajęcia odbywają się w języku polskim i prowadzone są w dwóch grupach wiekowych: 4 - 7 lat i 8 - 12 lat. W tegorocznym, programie animacji znalazło się kilka nowości, wśród których można wymienić szkółkę tańca, dzień małego ekologa, dzień magii i czarów, olimpiadę sportową, pidżama party, warsztaty artystyczne i mini playback show.
Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA