fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media

Warto rozmawiać zniknie z Jedynki

Jan Pospieszalski
Fotorzepa, Magda Starowieyska Magda Starowieyska
– Na razie wiemy tylko tyle, że "Warto rozmawiać" nie ma w wiosennej ramówce Jedynki – mówi "Rz" Jan Pospieszalski, prowadzący program.
Potwierdza to Andrzej Siwek z biura prasowego TVP. – Telewizja publiczna musi działać zgodnie z ustawą o radiofonii i telewizji, która mówi o różnorodności prezentowanych poglądów, a program pana Pospieszalskiego nie zawsze prezentował różne opinie – tłumaczy. Jak podał Presserwis, wiosną w Jedynce ma się pojawić nowy program publicystyczny "Debata" emitowany we wtorki ok. godz. 22.
"Warto rozmawiać" to kolejny program publicystyczny usunięty z Programu 1 TVP po zmianach we władzach telewizji publicznej (obecnie zarząd składa się z osób kojarzonych z lewicą). Wcześniej z anteny usunięto programy: "Bronisław Wildstein przedstawia" oraz "Misję specjalną" pod redakcją Anity Gargas. Zmieniono także kierownictwo "Wiadomości": Jacka Karnowskiego zastąpiła Małgorzata Wyszyńska.
"Warto rozmawiać" jest emitowany w TVP od 2004 r. (od 2009 r. w Jedynce). Jesienią miał średnio 680 tys. widzów (dane Nielsen Audience Measurement).
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA