fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Film

Wykład scenarzysty „Obywatela Milka” na Script Forum

Kadr z filmu "Obywatel Milk"
materiały prasowe
Ostatnim punktem tegorocznego Script Forum, branżowej części Lata Filmów, będzie wykład Dustina Lance Blacka, laureata Oscara, scenarzysty filmu „Obywatel Milk”
W piątek, 16 lipca o godz. 18:00, Dustin Lance Black wygłosi w ramach Script Forum wykład pod tytułem "Using Ones Personal Narrative in Constructing a Bio-Pic” (Wykorzystanie osobistych doświadczeń scenarzysty w tworzeniu narracji filmu biograficznego), wykorzysta w nim swoje doświadczenie przy pracy nad scenariuszem do „Obywatela Milka”.
Dustin Lance Black jest nie tylko scenarzystą, ale też członkiem rady „Trevor Project”, ruchu przeciwdziałającego samobójstwom osób homoseksualnych, spowodowanym przez odrzucenie i nietolerancję.
Wykład odbędzie się w dawnej Bibliotece Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Krakowskie Przedmieście 26/28 i wyjątkowo jest otwarty dla publiczności.
[link=http://www.latofilmow.pl]www.latofilmow.pl[/link]
[b]Script Forum[/b] trwa od 12 do 16 lipca i organizowane jest przez Fundację Działań Artystycznych i Filmowych „Ruchome Obrazy”, dzięki wsparciu Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, we współpracy ze Stowarzyszeniem Filmowców Polskich i Związkiem Autorów i Producentów Audiowizualnych, pod patronatem Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych.
[ramka] [b]Czytaj też na stronach Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej[/b]
[link=http://www.pisf.pl/pl/kinematografia/news/nagrody-studia-munka-rozdane]Nagrody Studia Munka rozdane[/link]
[link=http://www.pisf.pl/pl/kinematografia/news/debata-wspolczesny-bohater-filmowy-jest-kobieta]Kobieta w filmie - debata [/link]
[link=http://www.pisf.pl/pl/kinematografia/news/zlote-pioro-dla-tadeusza-chmielewskiego] Złote Pióro dla T. Chmielewskiego[/link] [/ramka]
Źródło: Materiały Organizatora
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA