fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Nieznane oblicze posła Kurskiego

Jacek Kurski w Kontrwywiadzie RMF FM mówił, że to Jarosław Kaczyński zdecyduje o jego politycznej przyszłości. Zadecyduje, czy razem ze Zbigniewem Ziobro Kurski pójdzie do Parlamentu Europejskiego. - Prezes powiedział, że jestem tak bardzo potrzebny Polsce, tak bardzo potrzebny PiS tu w kraju, żebym odmowy nie traktował zbyt przykro - mówił Kurski.
Podczas wywiadu mieliśmy okazję poznać inne oblicze Jacka Kurskiego. Jest to Kurski przepełniony miłością do otaczającego świata.
O miłości mówił pytany o zawód, którego doznał po tym jak nie pojechał z prezydentem Lechem Kaczyńskim do Brukseli. "Miłość, miłość, miłość i jeszcze raz miłość". - Gdyby ludzie wiedzieli, jaki PiS jest na naprawdę, kochaliby nas miłością nieprzerwaną - zapewniał.
Nie inaczej tłumaczył Kurski prezydenckich kłopotów z samolotem podczas poprzedniego szczytu UE. - Pokazaliśmy, że Donald Tusk zwija samoloty prezydentowi i uniemożliwia prezydentowi dotarcie na poprzedni szczyt, a my, kiedy możemy i mamy w garści Donalda Tuska, okazujemy miłość - mówił.
Źródło: RMF FM
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA