fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Apartamentowiec jak pięciogwiazdkowy hotel

Platinum Towers na Woli buduje Atlas Estates
Materiały Inwestora
Serwis sprzątający, wyprowadzanie psa, dostarczanie ubrań do pralni – to tylko niektóre usługi, jakie mieszkańcom apartamentów Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej zamierza zapewnić deweloper Atlas Estates.
– Będą to usługi na poziomie pięciogwiazdkowego hotelu – zapowiada dziś Michał Witkowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w Atlas Estates.
Platinum Towers to dwie wieże, wysokie na 22 piętra, realizowane w kompleksie z hotelem Hilton. Znajdzie się w nich 387 apartamentów. Będą one klimatyzowane, wyposażone w system uzdatniania wody. – Obsługa apartamentów nie tylko zaopiekuje się mieszkaniami podczas dłuższej nieobecności właścicieli, ale też wyręczy ich w praniu, prasowaniu, zakupach. Zarezerwuje bilet, wezwie hydraulika – wyliczają przedstawiciele dewelopera.
Atlas Estates do każdego apartamentu dołącza też ważną przez dziesięć lat kartę członkowską klubu Holmes Place, który powstał w kompleksie. Tu mieszkańcy będą mogli korzystać z siłowni, basenu i salonu spa. – Oferując takie rozwiązania, odpowiadamy na rosnące potrzeby najbardziej wymagających odbiorców. Oprócz prestiżu, jaki daje mieszkanie w wieży w centrum miasta, zapewniamy także pełen serwis hotelowy, który oszczędza czas i ułatwia życie – komentuje Michał Witkowski.
W kompleksie mają też się znaleźć delikatesy, ekskluzywne butiki czy restauracja.
Do wynajęcia będzie tu bowiem 1,4 tys. mkw. powierzchni komercyjnej. Deweloper zapowiada, że kryteria doboru najemców będą uzależnione od potrzeb mieszkańców wież. – Bez wychodzenia z budynków na zewnątrz ich mieszkańcy będą mogli wypić kawę, zjeść obiad czy poćwiczyć na siłowni. Wystarczy wsiąść do windy – podsumowują pracownicy Atlas Estates.
Mieszkania w Platinum Towers mają od 37 do 100 mkw. Na dwóch ostatnich piętrach deweloper zaplanował penthouse’y o powierzchni od 147 do 216 mkw., z dużymi tarasami albo ogrodami zimowymi. Ceny za mkw. apartamentu w zależności od piętra, usytuowania itp. wahają się od 15 do 28 tys. zł.
Lokale będą oddawane w stanie deweloperskim. – Jeśli ktoś wyda na apartament powiedzmy 6 milionów złotych, to najpewniej będzie chciał urządzić go po swojemu. Dlatego nie chcemy nikomu narzucać stylu mieszkań – tłumaczą przedstawiciele dewelopera.
Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA