fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Magistrowie/studenci

Praktyki studenckie w biurze GIODO

123RF
Biuro Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych oferuje możliwość odbycia praktyki studenckiej, umożliwiającej poznanie specyfiki działalności urzędu oraz bliższe zapoznanie się z tematyką ochrony danych osobowych i prywatności.

Oferta praktyk skierowana jest do studentów głównie kierunków prawa i administracji:

studiów magisterskich uzupełniających,

- 3 roku studiów licencjackich,

- 3-5 roku studiów jednolitych magisterskich.

Praktykant będzie miał możliwość podjęcia praktyki w jednym z następujących departamentów organizacyjnych Biura GIODO:

- Departament Orzecznictwa, Legislacji i Skarg (DOLIS)

- Departament Rejestracji Zbiorów Danych Osobowych (DRZDO)

- Departament Edukacji Społecznej i Współpracy Międzynarodowej (DESIWM)

- Zespół Rzecznika Prasowego (ZRP).

Praktyki odbywać się będą w terminie czerwiec-październik 2015 r., w siedzibie Biura GIODO w Warszawie, przy ul. Stawki 2 w godzinach pracy urzędu (godz. 8.00-16.00). Praktyki są bezpłatne. Szczegółowe informacje dotyczące warunków praktyk udzielane są pod numerem telefonu 22 860-73-12.

Zgłoszenie zawierające CV, prośbę o odbycie praktyki, adres e-mail oraz numer telefonu do kontaktu prosimy przesyłać do dnia 30 czerwca 2015 r. na adres kancelaria@giodo.gov.pl.

W zgłoszeniach powinna znaleźć się następująca klauzula: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu na praktyki dla potrzeb realizacji praktyk zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 i 1662)".

Biuro GIODO zastrzega sobie wybór kandydatów stosownie do wymagań i potrzeb wynikających z aktualnie realizowanych zadań.

Źródło: GIODO
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA