fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Kancelaria Greenberg Traurig wyróżniona w rankingu Chambers Europe 2014

Kancelaria Greenberg Traurig wyróżniona w rankingu Chambers Europe 2014
www.sxc.hu
Kancelaria utrzymała swoją pozycję w Polsce w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych, fuzji i przejęć, w doradztwie dla private equity oraz podatkowym.
Zgodnie z najnowszym rankingiem Chambers Europe 2014, opublikowanym przez Chambers and Partners, Greenberg Traurig jest jedną z najlepszych w Polsce kancelarii prawnych w zakresie transakcji na rynkach kapitałowych (capital markets equity), fuzji i przejęć oraz w doradztwie dla private equity i doradztwie podatkowym. W tych kategoriach Chambers Europe  przyznał Greenberg Traurig tzw. kategorię Band 1, czyli najwyższą z możliwych, podobnie jak w zeszłym roku.
W doradztwie dla sektora bankowości i finansów Greenberg Traurig otrzymał kategorię Band 2, a w transakcjach dłużnych na rynkach kapitałowych, postępowaniach sądowych i arbitrażowych, doradztwie nieruchomościowym, a także w restrukturyzacji przedsiębiorstw Chambers Europe  przyznał Greenberg Traurig kategorię Band 3. W doradztwie dla sektora telekomunikacji i mediów oraz dla sektora energetycznego Greenberg Traurig otrzymał kategorię Band 4.
Ranking obejmuje także prawników. W transakcjach fuzji i przejęć oraz doradztwie dla private equity Partner Lejb Fogelman ma najwyższą możliwą pozycję w rankingu „Senior Statesmen". Partner Zarządzający Greenberg Traurig Jarosław Grzesiak otrzymał kategorię Band 1 w kategorii transakcje fuzji i przejęć. W doradztwie podatkowym Partner Tomasz Kacymirow ma najwyższą w Polsce pozycję „Eminent Practitioner", a Partner Marek Kozaczuk otrzymał kategorię Band 3.
W transakcjach na rynkach kapitałowych oraz doradztwie dla private equity Jarosław Grzesiak został oceniony jako Band 2. W transakcjach na rynkach kapitałowych Chambers Europe wyróżniło także Partnera Ireneusza Matusielańskiego, który otrzymał kategorię Band 2, Partnera Rafała Sieńskiego - Band 4, a Partnerów Łukasza Pawlaka oraz Pawła Piotrowskiego uznał za wschodzące gwiazdy.
Partner Marek Grodek otrzymał Band 2 w doradztwie dla sektora nieruchomości, Partnera Bartosza Clemenza uznano za wschodzącą gwiazdę w tej specjalizacji.
W doradztwie dla sektora telekomunikacji i mediów Partner Michał Fereniec otrzymał kategorię Band 3, a w doradztwie dla private equity Band 4.
Partnerowi Andrzejowi Wysokińskiemu przyznano kategorię Band 3 w doradztwie dla sektora bankowości i finansów, w postępowaniach sądowych i arbitrażowych oraz w restrukturyzacji przedsiębiorstw.
Od 1990 roku Chambers and Partners ocenia kancelarie prawne oraz prawników w 185 krajach i jest jednym z najbardziej prestiżowych rankingów na świecie.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA