fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Pomóż Ukrainie

Rafał Krawczyk
Stowarzyszenie Pokolenie w Katowicach ruszyło ze zbiórką odzieży i śpiworów dla demonstrantów z Majdanu. Można też wpłacać datki na konto
Stowarzyszenie Pokolenie w Katowicach ruszyło ze zbiórką odzieży i śpiworów dla demonstrantów z Majdanu. Można też wpłacać datki na konto stowarzyszenia, za które już na miejscu, zostaną zakupione artykuły pierwszej potrzeby, takie jak lekarstwa i żywność - apeluje Przemysław Miśkiewicz, szef stowarzyszenia.
W akcję włączył się Zarząd Regionu Śląsko – Dąbrowskiego NSZZ Solidarność, który będzie prowadził zbiórkę w zakładach pracy.
Do siedziby Stowarzyszenia Pokolenia w Katowicach ul. Drzymały 9/4 w Katowicach codziennie od poniedziałku do piątku, w godz. 8-16, a w czwartek do 19. można dostarczać ciepłą odzież, kurtki, swetry, rękawiczki, szaliki, śpiwory, koce, karimaty.
- Mamy nadzieję, że Majdan przetrwa i w przyszłym tygodniu zawieziemy pomoc dla uczestników protestów.?Wiele zależy od naszej pomocy. Jeżeli pamiętamy pomoc zachodu dla Polski w stanie wojennym, to teraz mamy możliwość zrewanżować się tym, którzy nam wtedy pomóc nie mogli - mówi Miśkiewicz.
Pokolenie chciałoby uzbierać do środy 29 stycznia włącznie wystarczającą ilość, aby móc wysłać transport w  czwartek.
Nr konta Stowarzyszenie Pokolenie:  89 1050 1214 1000 0023 1985 3707.
Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA