fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Dom Toniego Soprano na sprzedaż. Za 13 mln złotych jest twój

materiały
Dom w New Jersey, który "zagrał" rodzinną posiadłość Toniego Soprano został wystawiony na sprzedaż za 3,4 mln dolarów czyli około 13 mln złotych. Obecni właściciele liczą, że szybko znajdzie się na niego chętny.

Patti i Victor Recchia, którzy są właścicielami domu od 1987 roku, liczą na to, że jakiś fan serialu szybko się zdecyduje na kupno. Tym bardziej, że cena domu jak na tę okolice jest wysoka. Średnio domy kosztują tam o 1,5 mln dolarów mniej.

Mimo, że od zakończenia serialu minęło 12 lat to fani nadal przejeżdżają do New Jersey by zrobić sobie zdjęcia pod domem filmowego mafioza. Kiedy w 2013 roku zmarł aktor James Gandolfini, który grał Toniego Soprano, zostawiali kwiaty i znicze na podjeździe domu.

Serial "Rodzina Soprano" był kręcony zarówno we wnętrzach jak i na zewnątrz domu - na podjeździe i w ogrodzie. Według "New York Times" dom stawał się planem zdjęciowym 30-40 razy w latach 1999 - 2007.

Dom znajduje się przy 14 Aspen Drive w miejscowości North Caldwell i ma powierzchnię około 520 metrów kwadratowych - w tym cztery sypialnie, cztery łazienki, salon z kominkiem, kuchnię i duża jadalnię.

Działka na której stoi ma powierzchnię ponad 4 tys. metrów kwadratowych i jest na niej dodatkowy dom dla gości z jedną sypialnią oraz basen w ogrodzie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA