fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Wybory samorządowe

Patryk Jaki na bezpłatnym urlopie. "Cały czas poświęcam Warszawie"

Fotorzepa/ Michał Kolanko
Kandydat na prezydent Warszawy Patryk Jaki powiedział, że cały swój czas poświęca teraz "walce o uczciwą Warszawę", dlatego przebywa na bezpłatnym urlopie.

- Nie biorę żadnych środków z Ministerstwa Sprawiedliwości - powiedział Patryk Jaki w Polsat News.

Kandydat PiS w wyborach prezydenckich w Warszawie mówił również o swoim stosunku do szczepień ochronnych. - Nie zmieniałem zdania, to jest manipulacja Platformy Obywatelskiej. Rzeczywiście nie jestem zwolennikiem zmuszania do obowiązkowych szczepień rodziców dzieci z niepełnosprawnościami. Wielokrotnie o tym mówiłem - mówił Jaki.

Czytaj także: Piotr Guział: Gdy wygra Trzaskowski, PiS nie da pieniędzy

- Jeśli zostanę prezydentem Warszawy to będę promował, finansował szczepienia, tak jak to mówiłem dawno, wielokrotnie. Jestem za szczepieniami, ale są wyjątki, kiedy dzieci są słabe, na samym początku - kontynuował.

 

Jaki mówił również, że w Warszawie wydano na inwestycje w ciągu ostatnich 12 lat 23 miliardy złotych, a prawie drugie tyle zostało stracone".

- Proszę sobie wyobrazić, w którym miejscu mogłoby być nasze miasto, gdyby nie złodziejska reprywatyzacja - mówił. - Warszawa jest przez to dekadę do tyłu - stwierdził.

 

Źródło: Polsat News
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA