fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

W kancelariach

Clifford Chance doradzała w związku z programem emisji obligacji spółki LPP S.A.

Kancelaria Clifford Chance doradzała konsorcjum banków w składzie Bank Pekao S.A., PKO BP S.A., Santander Bank Polska S.A. i BNP Paribas Bank Polska S.A. w związku z ustanowieniem programu emisji obligacji spółki LPP S.A. do kwoty 300 milionów PLN oraz w związku z emisją obligacji w ramach tego programu (łącznie z rejestracją w Krajowym Depozycie Papierów Wartościowych i wprowadzeniem do Alternatywnego Systemu Obrotu GPW).

LPP S.A. jest polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządza pięcioma rozpoznawalnymi markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Posiada sieć ponad 1700 salonów sprzedaży o łącznej powierzchni ponad 1 mln m2. Pozyskane wskutek emisji obligacji fundusze firma przeznaczy na finansowanie budowy Centrum Dystrybucyjnego spółki w Brześciu Kujawskim.

W skład warszawskiego zespołu prawników Clifford Chance doradzających spółce w związku z transakcją weszli Grzegorz Namiotkiewicz, Partner Współkierujący Departamentem Bankowości i Finansów oraz Grzegorz Abram, Counsel Kierujący Grupą Dłużnych Papierów Wartościowych, wspierani przez Pawła Zagórskiego, Senior Associate i Roksanę Kałużną, Associate.

Źródło: informacja prasowa
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA