fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Społeczeństwo

Gwałt? Nie, milioner tylko się potknął

123RF
Ehsan Abdulaziz, saudyjski milioner, został oczyszczony przez brytyjski sąd z zarzutu gwałtu na 18-latce. Sąd dał wiarę wyjaśnieniom Abdulaziza, który przekonywał, że nie chciał uprawiać seksu z dziewczyną - do kontaktu seksualnego między nimi miało dojść ponieważ mężczyzna potknął się i przewrócił na nastolatkę.

Do gwałtu na 18-latce miało dojść 7 sierpnia 2014 roku. Nastolatka, wraz ze swoją 24-letnią przyjaciółka poznały milionera w klubie Circ le Soir, a następnie wróciły wraz z nim do mieszkania 24-latki. Abdulaziz uprawiał następnie seks ze starszą z kobiet, a młodsza w tym czasie spała na kanapie.

Co stało się dalej? Tu wersje obu stron zaczynają się różnić. 18-latka twierdzi, że gdy się obudziła Abdulaziz już na niej leżał. Kiedy spytała go co robi, ten zapewnił, że wszystko jest w porządku bo 24-letnia przyjaciółka dziewczyny śpi. Nastolatce udało się oswobodzić, a następnie próbowała obudzić przyjaciółkę, a gdy to się nie udało - jak najszybciej opuściła mieszkanie.

Abdulaziz przedstawia wydarzenia inaczej. Milioner twierdzi, że zaoferował dziewczynie podkoszulek i pieniądze na taksówkę. 18-latka natomiast miała zacząć go uwodzić, a w pewnym momencie pociągnęła go do siebie, a on stracił równowagę i przewrócił się na nią - wtedy miało dojść do przypadkowego kontaktu seksualnego między nimi.

Sąd dał wiarę wyjaśnieniom Abdulaziza - wcześniej sędzia pozwolił milionerowi przez 20 minut składać wyjaśnienia bez udziału przedstawicieli oskarżenia.

Źródło: yahoo.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA