fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Rankingi

Obradowała Kapituła Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej”

Na zdjęciu (od lewej): prof. Elżbieta Chojna-Duch (Uniwersytet Warszawski), Anna Wojda „Rzeczpospolita”, prof. Hanna Litwińczuk (Uniwersytet Warszawski, przewodnicząca kapituły), Rafał Iniewski (PKPP Lewiatan) i Piotr Kamiński (Pracodawcy RP).
Fotorzepa, Jerzy Dudek JD Jerzy Dudek
Przyznaliśmy wyróżnienia za prestiżowe transakcje, innowacyjne rozwiązania i sprawy wygrane przed sądami.

W środę obradowała Kapituła Rankingu Firm Doradztwa Podatkowego „Rzeczpospolitej", która wyróżniła uczestników rankingu za prestiżowe sukcesy w trzech kategoriach: transakcji, innowacyjnych rozwiązań i wyroków sądowych. W skład kapituły wchodzą przedstawiciele środowiska naukowego: prof. Hanna Litwińczuk (UW, przewodnicząca kapituły), prof. Elżbieta Chojna-Duch (UW); organizacji przedsiębiorców: Rafał Iniewski (PKPP Lewiatan) i Piotr Kamiński (Pracodawcy RP) oraz szefowa działu prawa „Rzeczpospolitej" Anna Wojda. Nieobecni w środę w redakcji członkowie kapituły prof. Jadwiga Glumińska-Pawlic (przewodnicząca Krajowej Rady Doradców Podatkowych, Uniwersytet Śląski) i prof. Bogumił Brzeziński (Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu) głosowali drogą elektroniczną.

W tym roku kapituła po raz pierwszy przyznała nagrody za wygrane przed sądami w dziedzinie poszczególnych podatków: PIT, CIT, VAT, akcyzy, podatku od nieruchomości oraz ogólnego prawa podatkowego.

Eksperci zwrócili również uwagę na innowacyjne rozwiązania informatyczne, które pomagają przedsiębiorcom w wywiązywaniu się z obowiązków podatkowych, w tym nowego dla wielu raportowania danych.

Wyniki rankingu ogłosimy podczas gali 22 czerwca br.

—mpa

Źródło: Rzeczpospolita
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA