fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przestępczość

Nastolatka z Brazylii wsadziła świnkę morską do mikrofalówki. Film w internecie

Pixabay
16-letnia mieszkanka Brazylii zamieściła na Facebooku film, w którym podgrzewa swoją świnkę morską w mikrofalówce. Na nastolatkę spadła fala krytyki. Ojciec dziewczyny sam zgłosił się w tej sprawie na policję.

Całe zdarzenie trwa kilka sekund. Widać na nagraniu zwierzę, które wykręca się z bólu. Przed usunięciem materiału z internetu nastolatka wyjaśniła, że świnka morska jest cała i zdrowa. 

Internauci szybko namierzyli autorkę materiału. W Brazylii szybko popularny stał się hashtag #PuniçaoParaVitoria (Kara dla Vitorii). Gdy o całym zdarzeniu dowiedział się ojciec nastolatki, udał się na komisariat w celu złożenia wyjaśnień. Mężczyzna poinformował, że zwierzę przeżyło tortury. On sam przeprosił za zachowanie swojej córki.

Interwencję w tej sprawie przeprowadziły również służby ochrony zwierząt. Pracownicy udali się do domu nastolatki i odebrali jej świnkę morską.

W obronie nastolatki stanęła jej matka. Napisała na Facebooku, że do całego zdarzenia nie powinno dojść, ale pomysłodawcami wsadzenia zwierzęcia do mikrofalówki mieli być koledzy nastolatki. 

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA