fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Przestępczość

Tajlandia: Mężczyzna pokazał na Facebooku jak zabija 11-miesięczną córkę

Fotorzepa, Marta Bogacz
Tajlandczyk umieścił na Facebooku nagrania, na których widać jak zabija swoją 11-miesięczną córkę. Potem popełnił samobójstwo - poinformowała tajlandzka policja. O sprawie pisze Reuters.

Nagrania przedstawiające morderstwo były umieszczone na profilu facebookowym zabójcy przez blisko dobę - czytamy w Reutersie. Usunięto je dopiero o piątej popołudniu we wtorek (lokalnego czasu).

- To odrażające, nasze serca są z rodziną ofiary - zapewnił rzecznik oddziału Facebooka w Singapurze. - Na Facebooku nie ma miejsca na tego typu materiały, zostały już usunięte - zapewnił.

Zabójcą był Wuttisan Wongtalay. Na nagraniach widać jak mężczyzna zawiązuje sznur wokół szyi swojego dziecka, a potem zrzuca je z dachu budynku w miejscowości Phuket.

Po zabiciu dziecka mężczyzna popełnił samobójstwo. Według oficera policji prowadzącego śledztwo w tej sprawie mężczyzna cierpiał na paranoję - uważał, że żona go nie kocha i zamierza go zostawić.

Facebook usunął wideo po otrzymaniu żądania od tajskiej policji. Wcześniej nagrania obejrzano blisko 400 tysięcy razy.

Przed kilkunastoma dniami świat zszokowało inne nagranie umieszczone na Facebooku, na którym zabójca z Cleveland w Ohio utrwalił zbrodnię popełnioną na przypadkowo spotkanym starszym mężczyźnie.

Źródło: Reuters
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA