fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Prawo i Sprawiedliwość

Jarosław Kaczyński przekazał Atlas kotów na aukcję charytatywną

PAP/Radek Pietruszka
Prezes PiS Jarosław Kaczyński podpisał i przekazał na aukcję charytatywną Atlas kotów, który czytał w Sejmie. Zebrane pieniądze trafią do Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami.

W trakcie piątkowego posiedzenia Sejmu prezes PiS został uchwycony przez fotoreporterów podczas lektury Atlasu Kotów. Zdjęcie czytającego Kaczyńskiego jest upubliczniane i komentowane m.in. na portalach społecznościowych.

Zdjęcia prezesa PiS obiegły polskie i zagraniczne media. Teraz słynny Atlas trafił na aukcję charytatywną. Cały dochód z aukcji przeznaczony będzie na zakup aparatu USG dla zwierząt.

"To słynny już Atlas Kotów, który na ostatnim posiedzeniu Sejmu czytał Prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Lider partii rządzącej zdecydował się przekazać unikatowy egzemplarz na aukcję na rzecz Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Wielki koncert charytatywny "Granie na Szczekanie" już w najbliższy poniedziałek 27 listopada o godz.18.30 w Filharmonii Krakowskiej" - czytamy na stronie aukcji.

"Dla Przyjaciół zwierząt z bardzo serdecznymi pozdrowieniami, 24 XI 2017 r. Jarosław Kaczyński" - widnieje na pierwszej stronie atlasu.

Koniec licytacji 27 listopada o godzinie 21:00. Aukcja dostępna pod tym adresem.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA