fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Sławomir Neumann: Nie potrzeba nam wsparcia UE? To absurd

rp.pl
- Cały czas mamy festiwal opowiadania, że Wielka Brytania robi świetny ruch, wychodząc z Unii Europejskiej. Mówią to także politycy PiS i premier Morawiecki - powiedział w programie "Onet Rano” Sławomir Neumann.

- Wielka Brytania dopiero poczuje, czym jest wyjście z Unii Europejskiej i ile będzie ich to kosztować - ocenił Sławomir Neumann w programie „Onet Rano”. - Opowiadanie, że możemy być poza unią i nie potrzeba nam tego wsparcia, to absurd - dodał. - To wbrew polskiej racji stanu. To coś, co powinno się kończyć Trybunałem Stanu dla każdego, kto ma takie pomysły i próbuje je wdrażać - zaznaczył. Zdaniem polityka, „interesem Polski jest bycie w Unii Europejskiej”. - To nam daje bezpieczeństwo i rozwój gospodarczy - stwierdził.

Sławomir Neumann, były przewodniczący sejmowego klubu PO-KO, wypowiedział się także na temat prawyborów prezydenckich w Platformie. - Nie dojechało około 200 delegatów - powiedział. - Głosowanie nie jest obowiązkiem. To jest przywilej - podkreślił, pytany o frekwencje. - Gwarantuje, że cała Platforma będzie ciężko pracować w kampanii wyborczej Małgorzaty Kidawy-Błońskiej - dodał polityk PO.

Źródło: Onet
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA