fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

"Joe 30330". O co chodziło Bidenowi?

AFP
W czasie zorganizowanej w środę przez Demokratów debaty prawyborczej, faworyt prawyborów, Joe Biden, w swoim wystąpieniu końcowym zaapelował: "Jeśli zgadzacie się ze mną, wejdźcie na Joe 30330 i pomóżcie mi w tej walce". Jak zauważa "Time" były to ostatnie słowa jakie usłyszeli obserwujący debatę.

Jednak - jak zauważa "Time" - adres strony internetowej Bidena to JoeBiden.com, a nie Joe30330.com. Pod tym ostatnim adresem znajdziemy stronę Josha Pugha, "Josh for America". Na stronie już pojawiła się informacja, że nie jest ona w żaden sposób powiązana z kampanią prezydencką Bidena.

O co więc chodziło Bidenowi? 30330 to numer, pod który słowo "Joe" mieli wysyłać wszyscy ci, którzy uważali, że Biden dobrze wypadł w debacie. "Time" wysłał takiego SMS-a i otrzymał informację zwrotną z prośbą o wpłatę pieniędzy na kampanię prezydencką Bidena.

Joe Biden wkrótce po debacie doprecyzował, o co chodziło mu w ostatnich słowach za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Niejasne słowa Bidena stały się jednak przyczynkiem do wielu żartobliwych wpisów na Twitterze. Jedna z internautek zwróciła uwagę, że 30330 to kod pocztowy z Atlanty i zasugerowała, że bardziej chwytliwy byłby kod 90210 (znany z serialu Beverly Hills 90210).

Źródło: Time.com
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA