fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Polityka

Michał Kamiński: Nie słyszałem o polskich dzieciach krzywdzonych masowo przez islamistów

rp.pl
"Nie słyszałem o polskich dzieciach krzywdzonych masowo przez islamistów. Słyszałem za to i to sporo o polskich dzieciach krzywdzonych przez ludzi, którzy nie ubierają się na biało, tylko zupełnie odwrotnie - na czarno" - napisał na Facebooku Michał Kamiński z Unii Europejskich Demokratów.

Polityk skomentował w ten sposób wystąpienie premier Beaty Szydło w czasie debaty nad wotum nieufności dla ministra obrony narodowej Antoniego Macierewicza.

"Po dzisiejszym wystąpieniu B. Szydło nie mam już żadnych złudzeń, że jej antyemigrancka ksenofobiczna i prymitywna propaganda nie wynika, jak w dobroci serca byłem skłonny przypuszczać, ze zwykłego niedouczenia, prostactwa i zaściankowości, ale jest cynicznym rozgrywaniem lęków "ciemnego ludu", który ma zgodnie z tezą Kurskiego " to kupić" - napisał poseł.

Kamiński nazywa "podłością i cynizmem" słowa premier Szydło, która wspomniała o zamachu w Manchesterze. Jego zdaniem "woła to o pomstę do nieba".

"Pani Szydło ohydnie manipuluje emocjami mówiąc, że nie pozwoli na krzywdzenie naszych dzieci przez islamistów. Tak jakby ktoś inny chciał na to pozwolić!" - napisał Kamiński.

Na koniec zwrócił uwagę na słowa premier "Zadam pytanie europejskim elitom...". "Ciekawe po jakiemu pani Beato, zada pani to pytanie" - skomentował Michał Kamiński.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA