fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Platforma Obywatelska

Siemoniak: Platforma chce znaleźć sposób na bycie dalej potrzebną

Tomasz Siemoniak
Fotorzepa, Jakub Czermiński
Platforma ma mocne fundamenty budowane przez 20 lat wśród wyborców, wśród własnych członków struktur. To jest bardzo mocna rękojmia do działania na przyszłość. Platforma pokazała, że nie jest partią jednego sezonu – mówi Tomasz Siemoniak, wiceszef PO, były minister obrony narodowej w rozmowie z Michałem Kolanko.

Gość podcastu „Game Changer” przy okazji 20. rocznicy powstania Platformy Obywatelskiej wspomina początki partii. Mówi też o zapowiadanej nowej deklaracji ideowej PO. – Będzie to deklaracja partii szerokiego centrum, która ma dumę ze swoich dwudziestoletnich osiągnięć, która odwołuje się do korzeni w polskiej historii i polityce i jest zakorzeniona w różnych patriotycznych tradycjach – mówi poseł Siemioniak. I dodaje, że Platforma chce znaleźć sposób na bycie dalej potrzebną w Polsce w trzeciej dekadzie XXI wieku, gdzie świat i wyzwania są zupełnie inne niż dwadzieścia lat temu.

Jak będzie wyglądała deklaracja ideowa Platformy Obywatelskiej? Czy zostanie w niej ujęty rozdział Kościoła od państwa? Czy opozycja będzie ze sobą współpracować? Jak praca zdalna wpłynęła na pracę polityków? Jak Twitter zmienia debatę publiczną? O tym wszystkim w najnowszym odcinku podcastu „Game Changer”.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA