fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Platforma Obywatelska

Trzaskowski: Wychodzę z sali, gdy przemawia Piotrowicz

PAP, Rafał Guz
Nie jestem w stanie znieść mentorskiego tonu osoby z taką przeszłością. Nie ma chyba w polskiej polityce przykładu większej hipokryzji niż Stanisław Piotrowicz - mówi Rafał Trzaskowski, (PO), były wiceszef MSZ.

- Piotrowicz kreował się na Wallenroda, przekonywał, że pomagał opozycjonistom. Tymczasem oskarżał za roznoszenie ulotek - mówił Trzaskowski w "Piaskiem po oczach".

- Nie jestem w stanie znieść mentorskiego tonu osoby z taką przeszłością - dodał. -  Nie ma chyba w polskiej polityce przykładu większej hipokryzji niż Stanisław Piotrowicz.

Obecny minister spraw zagranicznych w Gabinecie Cieni Platformy Obywatelskiej mówił o konieczności porozumienia między PO a .Nowoczesną. Jego zdaniem, w partii Ryszarda Petru jest wielu ciekawych, energicznych ludzi, ale to po stronie Platformy jest większe doświadczenie.

Trzaskowski uważa, że konieczne jest zbudowanie porozumienia PO-Nowoczesna, bo bez niego opozycja nie zdoła pokonać w wyborach Prawa i Sprawiedliwości. On sam zaś chciałby, aby dzień porozumienia między .Nowoczesną i PO nastąpił jak najszybciej.

Gość Konrada Piaseckiego jest zdania, że wyborcy dobrze przyjęliby wybranie z tych ugrupowań ciekawych, nieuwikłanych ludzi, ale utworzenie jednej partii uważa na razie za nierealne.

Więcej - TVN24.

Źródło: TVN24
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA