Superpuchar Europy: Atletico Madryt pokonało Real Madryt 4:2

Atletico Madryt sięgnęło po Superpuchar Europy. W Tallinie piłkarze Diego Simeone pokonali Real Madryt 4:2.

Aktualizacja: 15.08.2018 23:59 Publikacja: 15.08.2018 23:33

Pierwsza bramka dla Atletico Madryt padła już w 1. minucie spotkania. Mocnym strzałem z ostrego konta Keylora Navasa pokonał Diego Costa.

Real Madryt wyrównał w 27. minucie. Dośrodkowanie Garetha Bale'a na bramkę zamienił Karim Benzema.

W drugiej połowie Real Madryt wyszedł na prowadzenie po rzucie karnym wykonanym przez Sergio Ramosa, jednak prowadzenia nie utrzymał do końca meczu. W 79. minucie drugą bramkę dla Atletico zdobył Costa.

W dogrywce strzelali tylko zawodnicy Atletico. W 98. minucie bramkę zdobył Saul, a wynik meczu sześć minut później ustalił Koke.

Spotkanie prowadził sędzia Szymon Marciniak.

Real Madryt - Atletico Madryt 2:4 po dogr. (2:2, 1:1)

Bramki: dla Realu - Karim Benzema (27), Sergio Ramos (63-karny); dla Atletico - Diego Costa (1, 79), Saul Niguez (98), Koke (104).

1 / 3
Mecz bez historii, Robert Lewandowski bez gola. Barcelona bliżej wicemistrzostwa