fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Muzyka

Jacek Kawalec jako Joe Cocker w Hybrydach

materiały
Absolwent wydziału aktorskiego łódzkiej "Filmówki" z 1984 roku znany jest nie tylko z ról teatralnych m.in. jako Władzio w "Ślubie" Gombrowicza w warszawskim Teatrze Polskim. Widzowie pamiętają go z licznych filmów, a przede wszystkim z seriali, zwłaszcza jako Witebskiego w "Ranczu".

Ale Kawalec to także utalentowany wokalista. W tej roli dał się poznać w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Tam właśnie błysnął wcielając się legendarnego Joe Cockera (angielski piosenkarz zmarł dwa lata temu).

Kawalec poszedł za ciosem i nie zamierza poprzestać na wersji telewizyjnej wielkich hitów. Mierzy się z nimi w koncertach na żywo z towarzyszeniem licznego zespołu i chórku. Zapisy tych występów pokazują, że śpiewający aktor daje interesujące show pokonując muzyczne pułapki trudnych utworów.

Przekonać się będzie można o tym już w najbliższą sobotę, 10 grudnia w Hybrydach o godzinie 20.

Jackowi Kawalcowi towarzyszyć będzie zespół w składzie: Julia Chmielnik - instrumenty klawiszowe, śpiew; Edyta Strzycka - śpiew; Dominika Sitarczuk- śpiew; Piotr Sławiński - trąbka (Blue Cafe); Sylwester Schönfeld - saksofon; Michał Niewiadomski - puzon (Blue Cafe); Krzysztof Kurzepa - gitara; Artur Daniewski - bas (Bajm); Krzysztof Patocki - perkusja (Human).

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA