fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkaniowe

Nova Królikarnia VI już w sprzedaży

materiały prasowe
Trzy wille z 23 apartamentami powstaną w kolejnym etapie osiedla budowanego w sercu warszawskiego Mokotowa przez spółkę Ronson Development.

Szósty etap inwestycji Nova Królikarnia trafił do oferty sprzedaży. Ta część stołecznego osiedla ma być gotowa w połowie przyszłego roku.

– Niska, kameralna zabudowa, własny park z jeziorem, zaciszna okolica mimo lokalizacji niemal w centrum Warszawy – to tylko niektóre wyróżniki osiedla Nova Królikarnia – opisuje cytowany w komunikacie Andrzej Gutowski, wiceprezes i dyrektor ds. sprzedaży w Ronson Development. - W szóstym etapie Novej Królikarni oferujemy zaledwie 23 apartamenty o powierzchni od 60 mkw., każdy z balkonem lub tarasem, a na nabywców lokali na parterze czekają ogródki o powierzchni do nawet 350 mkw.

To przedostatni etap, w którym powstaną apartamenty. Spośród 23 mieszkań oferowanych w szóstym etapie inwestycji, 11 to lokale 4-pokojowe o powierzchni od 86 do 128 mkw. W ofercie jest też siedem apartamentów 5-pokojowych o powierzchni od 114 do 116 mkw., a także 5 apartamentów 3-pokojowych od 60,8 do 77 mkw. Ceny lokali w tym etapie osiedla zaczynają się od 12,5 tys. zł za mkw. Ta część osiedla ma być gotowa na przełomie drugiego i trzeciego kwartału 2021 r.

- Nieco wcześniej, odpowiednio w czwartym kwartale 2020 r. i w pierwszym kwartale 2021 r. gotowe będą realizowane równolegle etapy czwarty i piąty – podaje deweloper. - Obejmują one łącznie 54 apartamenty w siedmiu willach miejskich. Połowa z nich została sprzedana. We wszystkich dotychczasowych etapach Novej Królikarni Ronson Development sprzedał łącznie ponad 200 apartamentów i segmentów. - Osoby poszukujące jeszcze większej przestrzeni i prywatności będą mogły się wprowadzić na osiedle u podnóża Skarpy Warszawskiej już za ok. dwa miesiące – mówią przedstawiciele Ronsona. - W sierpniu zakończy się budowa drugiego etapu domów – 18 luksusowych segmentów o powierzchni od 195 do 215 mkw.

Do każdego domu przynależny jest ogród o powierzchni nawet 400 mkw. W domach deweloper zastosował rozwiązania typu smart home. W garażu podziemnym jest też stacja ładowania samochodów elektrycznych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA