fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Media i internet

Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno. Trwają poszukiwania

Fotorzepa, Jakub Ostałowski
Polski producent filmowy Piotr Woźniak-Starak wypadł w niedzielę z motorówki na jeziorze Kisajno. Dotychczasowe poszukiwania mężczyzny nie przyniosły skutku i wznowiono je we wtorek rano.

W niedzielę około godziny 4 rano policja otrzymała zgłoszenie o pustej motorówce dryfującej po jeziorze Kisajno na Pojezierzu Mazurskim. Funkcjonariusze wraz z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego przybyli na miejsce i odnaleźli przy brzegu niedaleko łodzi motorowej kobietę z Łodzi. Jak podała policja w rozmowie z Polsat News, 27-latka miała śladowe ilości alkoholu we krwi. Razem ze znajomym pływała w nocy łodzią i obydwoje wypadli do wody w wyniku manewru.   

Towarzyszącego jej 39-letniego mężczyzny z Warszawy jednak nie znaleziono. Media już w niedzielę donosiły, że może nim być znany milioner Piotr Woźniak-Starak. W poniedziałek prokuratura oficjalnie potwierdziła te przypuszczenia. 

Akcje poszukiwawcze mężczyzny trwały bez powodzenia przez całą niedzielę i poniedziałek, wznowiono je we wtorek o świcie. Służby ratunkowe, wraz z policją, strażą pożarną, ratownikami MOPR-u i funkcjonariuszami straży leśnej, dokładnie przeszukują cały teren zarówno w wodzie, jak i na brzegu. Użyto przy tym sonaru, a na miejsce przyleciały śmigłowce. 

Piotr Woźniak-Starak jest znanym producentem filmowym, pasierbem miliardera Jerzego Staraka i mężem dziennikarki TVN Agnieszki Woźniak-Starak. Założył studio Watchout Production i wyprodukował między innymi filmy „Sztuka kochania: historia Michaliny Wisłockiej”, „Bogowie” i „Big Love”.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA