fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Komercyjne

Inteligentny biurowiec Celebro już gotowy

materiały prasowe
Pozwolenie na użytkowanie biurowca przy ul. Gładkiej w Warszawie ma grupa White Stone. Celebro oferuje 7,1 tys. mkw. powierzchni.

W biurowcu Celebro, który powstał w warszawskich Włochach, trwają prace wykończeniowe. Komercjalizacja powierzchni postępuje. Jak zapowiada Anna Suchodolska, członek zarządu grupy White Stone, biura zostaną dostosowane do potrzeb poszczególnych najemców.

Pierwszy z nich, firma Avon, zajmie cztery z sześciu pięter o łącznej powierzchni ok. 4,5 tys. mkw. Marka kosmetyczna zacznie przeprowadzkę na początku września. Pracownicy, którzy teraz pracują w różnych częściach Warszawy, będą się przenosic do biurowca etapami.

- Zdecydowaliśmy się na konsolidację wszystkich warszawskich biur w jednej lokalizacji, co naszym zdaniem przełoży się na wzrost efektywności, usprawni komunikację, a także pomoże w stworzeniu przyjaznej i innowacyjnej przestrzeni, która zapewni wysoki standard i komfortowe warunki do pracy - mówi cytowana w komunikacie Blanka Pabisiak z Avon Cosmetics Polska. -Celebro, zlokalizowane w sąsiedztwie głównej siedziby naszej firmy, doskonale wpisuje się w nasze oczekiwania.

Celebro został zaprojektowany przez pracownię architektoniczną Kuryłowicz & Associates. Architekci zaproponowali przeszkoloną elewację i dwa zielone tarasy na ostatniej, szóstej kondygnacji budynku.

Celebro to jedna z inwestycji White Stone w sektorze nieruchomości komercyjnych. Biurowiec jest wyposażony w inteligentny system (BMS), zapewniający m.in. pełną kontrolę dostępu do budynku, łącza światłowodowe, a także w uchylne okna, co jest rzadkim rozwiązaniem w przypadku przeszklonej elewacji.

- Celebro wyróżnia także doskonała lokalizacja. Budynek jest położony w pobliżu lotniska Chopina, u zbiegu głównych arterii komunikacyjnych południowej Warszawy - mówią przedstawiciele White Stone. - W odległości kilkudziesięciu metrów od budynku znajduje się pełna infrastruktura komunikacji publicznej, w tym trzy linie tramwajowe. Dla pracowników dojeżdżających do pracy rowerem dużym ułatwieniem jest parking rowerowy w budynku i pobliska stacja Veturilo.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA