fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Handel

Lady Gaga ma własną linię kosmetyków. Sprzedawać je będzie tylko Amazon

hauslaboratories.com
Piosenkarka i aktorka Lady Gaga rozpoczyna współpracę z Amazonem. Jej nowa marka kosmetyków do makijażu wyprodukuje linię, która dostępna będzie tylko i wyłącznie dla klientów platformy.

Kosmetyki marki Haus Laboratories będą dostępne od września tego roku w dziewięciu krajach, m.in. USA, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemczech - informuje BBC. Kosmetyki będzie można zamówić w przedsprzedaży od 15 lipca. Będą dostępne na stronie www.hauslabs.com.

Kosmetyki marki Haus Laboratories powstały we współpracy ze znana wizażystką Sarah Tanno, która stworzyła kilka zestawów. Ich cena waha się od 26 do 49 dolarów - w zależności od składu i wielkości - pisze vogue.com.

Lady Gaga powiedziała magazynowi "The Business of Fashion", że inne firmy z którymi chciała współpracować, wymagały od produktów dopasowania do ich wizerunku, a Amazon pozwolił jej stworzyć produkt według własnych pomysłów, a potem go wypromować.

Lady Gaga była już ambasadorką kanadyjskiego producenta kolorowych kosmetyków MAC Cosmetics, a wraz z firma Coty stworzyła własna markę perfum.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA