Handel

Biedronka otwiera outlet. Będzie jeszcze taniej

materiały prasowe
Gigant polskiego rynku detalicznego otwiera nowy format sklepu. W Poznaniu 12 lipca otworzy się pierwszy outlet Biedronki.

Fani okazji cenowych będą mieli co robić 12 lipca rano w Poznaniu. O 8 rano otwarty zostanie pierwszy outlet Biedronki, który oferować będzie produkty przemysłowe oraz chemię gospodarczą i kosmetyki w cenach znacznie niższych niż na co dzień w Biedronkach. Przeceny mają wynosić od 30 do 80 procent.

Czytaj także:Biedronka stawia na emerytów? Nowe, lżejsze stanowisko w sieci sklepów

- Outlet Biedronki to zupełnie nowa propozycja dla klientów zarówno indywidualnych jak i hurtowych. W każdym tygodniu dodawane do oferty będą kolejne produkty nawiązujące tematycznie do aktualnego sezonu. Dzięki takiej formie sprzedaży niskie ceny, z których znana jest Biedronka będą jeszcze bardziej atrakcyjne – stwierdza Jakub Klimczak Starszy Manager Sprzedaży w sieci Biedronka odpowiedzialny za region Poznania.

W aktualnej ofercie znajdzie się coś dla każdego – od zestawu gamingowego za 24,99 zł poprzez wyciskarkę wolnoobrotową do soków za 149 zł (tu sama Biedronka przyznaje, że przecena wynosi tylko 25 proc.) poprzez patelnie i garnki na wagę aż po zestawy łazienkowe z 83 procentową przeceną. Znajdą się też nawet wkrętarko-wiertarki dla wszystkich fanów majsterkowania.

Warto jednak zauważyć, że outlet Biedronki nie jest tak do końca nowym formatem dla tej sieci. Outletowe wyprzedaże były prowadzone przez Jeronimo Martins Polska pod szyldem Towaroteka w wielu miastach Polski. Okazyjnie przy wielu Biedronkach były też namioty wyprzedażowe, w których klienci mogli trafić liczne okazje cenowe. Nowością jest tu fakt, że Outlet w Poznaniu przy 28 czerwca 1956 r. 390 ma być stałym sklepem oferującym regularnie produkty z poprzednich kolekcji Biedronki.

Dla klientów indywidualnych nienajlepszą wiadomością jest fakt, że oferta jest skierowana również do klientów hurtowych. Może to oznaczać, że wiele atrakcyjnych towarów będzie wykupywana przez hurtowników natychmiast po rozpoczęciu promocji.

Źródło: rp.pl

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL