fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Mieszkania i lofty, także na dwóch poziomach

materiały prasowe
Budowa drugiego etapu łódzkiego osiedla Art Modern rozpocznie się w grudniu. Do oferty trafiły mieszkania o powierzchni od 26 do 95 mkw.

Firma OPG Property Professionals w drugiej części inwestycji wybuduje sześciopiętrowy budynek z 73 lokalami - od kawalerek o powierzchni 26 mkw. do 95-metrowych lokali z pięcioma pokojami. Deweloper zaplanował m.in. dwupoziomowe apartamenty i lokale z dwoma tarasami.

Anna Osińska, menedżer ds. sprzedaży w OPG Property Professionals mówi, że dużym rodzinom firma poleca mieszkania z trzema sypialniami i funkcjonalnie zaprojektowaną strefą dzienną. - A ambitnemu singlowi polecamy przestronny salon z kuchnią oraz sypialnię mogącą też służyć także za pokój do pracy - mówi. - Osoby starsze z pewnością docenią dodatkowe, niewielkie pomieszczenie na domową spiżarkę lub składzik, a także wykończenie łazienek umożliwiające montaż prysznica bezbrodzikowego - dodaje.

Autorem koncepcji nowego etapu Art Modern jest pracownia Staszewscy Ziółkowscy Architekci. Lokale będą oddawane w stanie deweloperskim, ale można też kupić mieszkanie wykończone pod klucz.

Michał Styś, dyrektor OPG Property Professionals, podkreśla, że atutem osiedla jest m.in. lokalizacja. - Położenie kompleksu stanowi kompromis pomiędzy gwarnym życiem śródmieścia a spokojem i licznymi kompleksami zieleni Łodzi Górnej - opowiada. - Art Modern jest położone tuż przy przystankach komunikacji miejskiej, w okolicy centrum przesiadkowego na placu Niepodległości. Kierowcy docenią bliskość al. Politechniki, która pozwala szybko dostać się do centrum miasta, ale też wygodnie wyjechać na trasę S8 i autostradę A1 – dodaje.

Drugi etap inwestycji ma być gotowy do końca II kwartału 2020. Docelowo w ramach kompleksu mają powstać 374 mieszkania i 12 loftów zaadaptowanych w murach zabytkowej elektrowni zasilającej niegdyś zakłady przędzalniane. W południowo-zachodniej części osiedla powstanie wielopoziomowy parking.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA