fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Mieszkania przy Sowińskiego w Szczecinie do wzięcia

materiały prasowe
Budowę i sprzedaż lokali w Nowym Mieście w Szczecinie rozpoczyna White Stone. Ceny mieszkań zaczynają się od 6,4 tys. zł za metr.

W 7-kondygnacyjnym budynku przy ul. Sowińskiego 78 deweloper zaplanował 246 mieszkań 1-, 2- i 3-pokojowych o powierzchni od 26 do 63 mkw. Znajdzie się w nim także sześć lokali usługowych na parterze. Będzie też dwupoziomowy podziemny garaż. Mieszkańcy będą mieli również dostęp do kameralnego patio.

- Sąsiedztwo sklepów, pięciu galerii handlowych, placówek oświatowych, Uniwersytetu Szczecińskiego, dworca PKP, bulwarów, części rekreacyjnej i rozrywkowej miasta sprawia, że adres Sowińskiego 78 to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, par oraz singli - zachęca Leszek Chłuda, dyrektor handlowy w White Stone Development.

Budowa ma się zakończyć pod koniec 2021 roku. Budynek, wpisany w charakterystyczną historyczną zabudowę miasta dzięki użyciu czerwonej cegły. zaprojektowała pracownia architektoniczna City Architekci. Generalnym wykonawcą jest firma Prime Construction.

Grupa kapitałowa White Stone pod tą nazwą działa od 7 lat, ale korzenie jej działalności sięgają 1995 roku. Ma na koncie 73 osiedla mieszkaniowe (ponad 2 tys. mieszkań), osiem budynków komercyjnych i 78 tys. mkw. powierzchni biurowej. Inwestycje firmy to m.in. wieloetapowe osiedle Ornament w Szczecinie, apartamentowce przy ul. Biały Kamień i Chodkiewicza, Multimedialny Dom Plusa i zrewitalizowany Fort Mokotów w Warszawie.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA