fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Budowa i remont

Awipolis: osiedle z klubem fitness na Oporowie

materiały prasowe
Ok. 700 mieszkań planuje wybudować Archicom w willowej części wrocławskiego Oporowa.

W pierwszym etapie osiedla Awipolis deweloper oferuje lokale o powierzchni od 38 do 76 mkw. - Kierunek Oporów jest odpowiedzią na preferencje naszych nabywców - mówi Tomasz Sujak, członek zarządu spółki Archicom. - Awipolis jest największym nowo powstającym kompleksem mieszkaniowym w tej dzielnicy. W pierwszym etapie klienci mogą wybierać spośród 110 mieszkań otoczonych z zachodniej i północnej strony szpalerami drzew. W tym etapie oddamy też dobrze wyposażony klub fitness. Mieszkania na ostatnich piętrach mają podwyższone, skośne sufity (do 3,8 m), które oferują szerokie możliwości aranżacji - opowiada.

Ceny mieszkań zaczynają się od 6 tys. zł za mkw. - Na pierwszych klientów czekają promocje - m.in. sprzęt AGD o wartości do 16 tys. zł - zachęca deweloper.

- Atutem inwestycji jest jej położenie. Okolica nieustannie się rozwija, a w rewitalizację zielonych terenów angażuje się również miasto - podkreśla Tomasz Sujak. - Mieszkańcy osiedla będą mogli korzystać z uroków Lasku Oporowskiego i parku Grabiszyńskiego, który znajduje się tuż przy pętli tramwajowej. W ciągu pięciu minut można dotrzeć do kąpieliska przy ul. Harcerskiej. Na wielbicieli jednośladów czeka sieć ścieżek rowerowych, którymi łatwo dostać się w różne części miasta - opowiada.

W pobliżu są sklepy spożywcze, poczta, apteka, piekarnia. - Rodziców ucieszą cztery przedszkola i dwie szkoły podstawowe zlokalizowane w promieniu do 2 km od inwestycji - mówią przedstawiciele Archicomu. - W okolicy znajduje się też dziewięć przystanków autobusowych i trzy linie tramwajowe. Do ścisłego centrum dostaniemy się kolejką podmiejską w ciągu dziesięciu minut.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA