Według danych zawartych w katalogach IPN, Siwiec został zarejestrowany pod nr 32287 przez Wydz. III-1 WUSW Kraków jako TW pseudonim Jerzy. W styczniu 1990 r. został wyeliminowany z powodu rezygnacji.
Dariusz Rosati został "pozyskany do współpracy w lutym 1978 r., przed wyjazdem na stypendium do Stanów Zjednoczonych" - czytamy w katalogach. 18 lipca 1968 r. Rosati został zarejestrowany jako kandydat na tajnego współpracownika w ramach sprawy sondażowo-wstępnej pod kryptonimem "Kajtek" przez wywiad. 20 listopada 1968 r. sprawę zakończono.
11 grudnia 1976 r. Rosatiego zarejestrował wywiad w kategorii "zabezpieczenie". 29 maja 1978 r. zarejestrowano go w kategorii kontakt operacyjny pseud. Buyer. 12 listopada 1985 r. Rosati został zarejestrowany przez kontrwywiad jako "kandydat". "W dniu 28 grudnia 1989 r. wyrejestrowano z powodu rezygnacji jednostki operacyjnej" - podaje IPN. Jeszcze tego samego dnia kontrwywiad zarejestrował Rosatiego w kategorii "zabezpieczenie".
Spośród pięciu członków Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, w katalogach znajdują się informacje dotyczące dwóch jej członków z nominacji prezydenta: Piotra Boronia i Barbary Bubuli. Zachowały się co do nich m.in. akta paszportowe. Na temat Boronia, w dokumentach organów bezpieczeństwa znajduje się też "informacja operacyjna" od tajnego współpracownika o pseudonimie "Andrzej", z 12 grudnia 1984 r.
Z akt wynika, że członek Rady Polityki Pieniężnej Stanisław Nieckarz - w latach 1982-1986 minister finansów - był zarejestrowany przez wywiad PRL jako kontakt operacyjny. Dwaj inni członkowie Rady odmówili współpracy z tajnymi służbami PRL.