Aktualizacja: 24.04.2017 09:36 Publikacja: 24.04.2017 09:36
Prezydentura Trumpa w czasie wojny w Ukrainie to dla Unii Europejskiej równanie z dwoma niewiadomymi. Pierwszy krok należy do polskiej prezydencji.
Komentuje Tomasz Krzyżak z działu krajowego „Rzeczpospolitej”.
Serwis GoWork.pl to coś więcej niż tylko portal z ofertami pracy. Strona oferuje bowiem dużo szerszy zakres funkcji, które wspierają rozwój kariery. Znajdziesz tu m.in. opinie o pracodawcach, porady dotyczące poszukiwania pracy oraz wiele innych interesujących narzędzi. Jeśl chcesz poznać wszystkie funkcje portalu GoWork, przeczytaj poniższy artykuł i już dziś skorzystaj z jego możliwości.
W sobotę 21 września w Warszawie odbył się 25. już Bieg po Nowe Życie, największe w Polsce wydarzenie promujące donację i transplantacje narządów.
Łatwy w obsłudze, bezpieczny, uniwersalny. Taki powinien być dobry program księgowy i tym właśnie charakteryzuje się Mała Księgowość. Od wystawiania faktur, przez rozliczanie podatków i składek, po zarządzanie magazynem – wszystkie te zadania znacznie ułatwia nasz program.
Trener Franciszek Smuda o presji, możliwych zmianach i wierze w zwycięstwo nad Czechami
Dobry program księgowy to podstawa funkcjonowania biura rachunkowego. Jego podstawowym zadaniem jej ułatwienie i przyspieszenie pracy księgowych. Dzięki temu, że program wykonuje podstawowe, powtarzalne zadania, profesjonaliści mogą się skupić na bardziej skomplikowanych zadaniach, lub zaoferować swoje usługi większej liczbie klientów.
W poniedziałek 23 grudnia o 15.00 premiera nowego podcastu „Rzeczpospolitej” „Globalny Chrząszcz”, autorskiej audycji Jerzego Haszczyńskiego. To wyczekiwana przez wielu czytelników i słuchaczy nowa pozycja w bogatej już ofercie podcastowej dziennika.
Po superliberalnych reformach Vladimira Mečiara na Słowacji narodziła się klasa nowych kapitalistów. To oni wykreowali Roberta Ficę na przywódcę kraju. Jego partia działa jak spółka, reprezentując interesy oligarchów. Właśnie o powiązaniach polityków z podejrzanymi biznesmenami pisał Ján Kuciak. I zapłacił za to życiem.
Niemieckie elity są mocno zjednoczone, by skrajne partie, jak AfD (Alternatywa dla Niemiec) nie uzyskały więcej niż kilkanaście procent poparcia - mówił Jerzy Haszczyński, dziennikarz, szef działu zagranicznego "Rzeczpospolitej", w rozmowie z Jackiem Nizinkiewiczem, opisując niemiecką scenę polityczną.
Jak było 100 lat temu, to nie wiem. Znam trzy ostatnie dekady „Rzeczpospolitej”. Na pierwszej wizytówce: tlx 81 71 31 pl. Teleks. Nigdy z niego nie skorzystałem. Teleks wychodził z użycia.
Odtwarzając losy „Rzeczpospolitej", można prześledzić, jak się ona zmienia wraz z Polską, z czytelnikami i dla czytelników. To pismo, które nadąża za swoimi czasami.
"Jak ocenia Pani/Pan stan stosunków Polski z USA od czasu objęcia władzy przez Joe Bidena?" - takie pytanie zadaliśmy uczestnikom sondażu SW Research dla rp.pl.
- Koronawirus zaraził nie tylko ludzi, ale również globalny układ sił – tak podsumowanie 2020 roku na arenie międzynarodowej zaczyna Jerzy Haszczyński, szef działu zagranicznego w „Rzeczpospolitej”.
W centrum Berlina stanie polski pomnik upamiętniający niemieckie zbrodnie na sąsiadach.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas