Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 10.10.2018 13:58 Publikacja: 10.10.2018 13:43
Foto: Amorana.ch
Reklama internetowego sklepu z akcesoriami erotycznymi Amorana chciał wyemitować w SRF reklamę z kalendarzem adwentowym, w którym, zamiast czekoladek, znajdowały się zabawki erotyczne. W reklamie produkty znajdujące się w kalendarzu nie zostały pokazane.
Reklama przedstawia kobietę przebraną za superbohatera, która wpycha kalendarz adwentowy w ręce mężczyzny, po czym policzkuje go i deklaruje: "To świetny prezent gwiazdkowy". Reklama nie zawiera żadnego nawiązania wprost do seksu czy gadżetów erotycznych.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Prezydent idzie na całego w wojnie z Demokratami. Coraz swobodniej angażuje Gwardię Narodową do miast zarządzany...
Miliarder i założyciel popularnego na całym świecie komunikatora oskarża najważniejsze państwa Europy o cenzurę...
Minister Kultury i Turystyki Turcji, Mehmet Nuri Ersoy, ogłosił, że archeolodzy odkryli w Karahan Tepe filar w k...
Myślę, że każdy rozumie grozę rosyjskich zbrodni. To, czego ludzie za granicą nie dostrzegają, to istota okupacj...
Szwedzka aktywistka Greta Thunberg, która została zatrzymana na pokładzie jednej z jednostek Flotylli Sumud, pró...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas