Darmowa pomoc dla osób, którym trudno o pracę

Młodzi ludzie bez doświadczenia zawodowego, osoby niepełnosprawne czy rodzice chcący wrócić do pracy po dłuższej przerwie mogą skorzystać z bezpłatnego programu Breaking Barriers Opportunity, który ułatwi im zdobycie zatrudnienia w korporacji.

Publikacja: 05.08.2020 13:11

Darmowa pomoc dla osób, którym trudno o pracę

Foto: Adobe Stock

Do końca sierpnia można się jeszcze zgłaszać do projektu, którego uczestnicy otrzymają wsparcie szkoleniowe, mentoringowe i coachingowe pozwalające im przygotować się do pracy w dużej, międzynarodowej firmie. W tym w State Street Bank– jednym z czołowych graczy na rynku usług finansowych, który wspólnie z fundacją Fundacją Stella Virium realizuje zdalny projekt Barriers Breaking Opportunity za pieniądze z grantu swojej firmowej State Street Foundation.

- Wierzymy, że ta oferta może zainteresować wiele osób szukających zmiany i możliwości aktywizacji na rynku pracy. Wiemy również, że wiele osób chciałoby podjąć zatrudnienie w korporacji, ale towarzyszą im pewne obawy związane z pracą w międzynarodowym środowisku. Ten projekt ma pomóc przełamać ich bariery i wyposażyć w umiejętności i narzędzia pomocne do podjęcia zatrudnienia- zaznacza Katarzyna Mendelson-Maciejak, menedżer ds. PR i Marketingu State Street Bank. Jak dodaje, projekt jest realizowany zdalnie, więc chętni mogą się zgłaszać z całej Polski, bez względu na lokalizację.

Czytaj więcej, wiedz więcej!
Rok dostępu za 99 zł.

Tylko teraz! RP.PL i NEXTO.PL razem w pakiecie!
Co zyskasz kupując subskrypcję?
- możliwość zakupu tysięcy ebooków i audiobooków w super cenach (-40% i więcej!)
- dostęp do treści RP.PL oraz magazynu PLUS MINUS.
Rynek pracy
Już ponad 10 milionów specjalistów ICT w Unii Europejskiej
Rynek pracy
Duży wzrost bezrobocia we Francji
Rynek pracy
HR-owcy dzielą los specjalistów IT. Oni też odczuli wpływ AI
Materiał Promocyjny
Zawód z misją, nie tylko z cyferkami. Kim naprawdę jest biegły rewident?
Materiał Promocyjny
Tech trendy to zmiana rynku pracy
Rynek pracy
Zatrudnienie spada od sześciu kwartałów